|
|
|
|
 |
manitounickfree
2011-01-06 23:51:30
|
247
|
igen! nemethla fotóján a csavar jól helyezkedik el, a perem végénél van a csavar közepe. míg adapteren, perem végétől 1mm van a csavar széle, még csak nem is a közepe. remélem nem lesz gond, ezért nem fogom kidobni. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
nemethla
2011-01-06 19:20:45
|
243
|
Megnéztem egy obimon. A mire gondolhatsz, az egy véghelyzetet adó csavar, ami nem engedi továbbfordulni a bayonettben az obit, ha esetleg a pöcök ( ami bekattan, ha a helyén van ) megszorulna. Nekem pl az 1,4x-ezővel volt ilyen gond, hogy hátrahúzva maradta bayonett kioldója. De az én m42 adapteremen is van ez a csavar, pedig az is kínai...Jobb, ha nem veszed ki, inkább a kétszerezőt nézesd meg, minden rendben van-e vele. Üdv Laci |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|