Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011-01-06 23:51:30 247

igen! nemethla fotóján a csavar jól helyezkedik el, a perem végénél van a csavar közepe. míg adapteren, perem végétől 1mm van a csavar széle, még csak nem is a közepe. remélem nem lesz gond, ezért nem fogom kidobni.

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2011-01-06 19:21:19 244

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2011-01-06 19:20:45 243

Megnéztem egy obimon. A mire gondolhatsz, az egy véghelyzetet adó csavar, ami nem engedi továbbfordulni a bayonettben az obit, ha esetleg a pöcök ( ami bekattan, ha a helyén van ) megszorulna. Nekem pl az 1,4x-ezővel volt ilyen gond, hogy hátrahúzva maradta bayonett kioldója. De az én m42 adapteremen is van ez a csavar, pedig az is kínai...Jobb, ha nem veszed ki, inkább a kétszerezőt nézesd meg, minden rendben van-e vele. Üdv Laci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!