Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011-01-06 23:40:37 245

a 2× tuti jó, egy canon 70-200 l 4 es obi járkált benne, gond nélkül. és összemérve a 2×-n ugyanott helyezkedik el pöcök mint az obin. csak az M42 adaptert nem birja. jobban megnézve, az adapteren van rossz helyen a csavar /kb. 0,5-1mm/. összehasonlítva bármilyen obival. hát marad a kitekert csavar állapot, különben csak porosodna a váz.

 

köszönöm a válaszokat.

nemethla Creative Commons License 2011-01-06 19:21:19 244

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2011-01-06 19:20:45 243

Megnéztem egy obimon. A mire gondolhatsz, az egy véghelyzetet adó csavar, ami nem engedi továbbfordulni a bayonettben az obit, ha esetleg a pöcök ( ami bekattan, ha a helyén van ) megszorulna. Nekem pl az 1,4x-ezővel volt ilyen gond, hogy hátrahúzva maradta bayonett kioldója. De az én m42 adapteremen is van ez a csavar, pedig az is kínai...Jobb, ha nem veszed ki, inkább a kétszerezőt nézesd meg, minden rendben van-e vele. Üdv Laci

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2011-01-06 18:31:54 242

Próbáld meg lefotózni vagy leírásban lévő képen berajzolni, mire gondolsz. Így nem érthető a kérdés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!