|
|
|
|
 |
manitounickfree
2011-01-06 23:40:37
|
245
|
a 2× tuti jó, egy canon 70-200 l 4 es obi járkált benne, gond nélkül. és összemérve a 2×-n ugyanott helyezkedik el pöcök mint az obin. csak az M42 adaptert nem birja. jobban megnézve, az adapteren van rossz helyen a csavar /kb. 0,5-1mm/. összehasonlítva bármilyen obival. hát marad a kitekert csavar állapot, különben csak porosodna a váz.
köszönöm a válaszokat. |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2011-01-06 19:20:45
|
243
|
Megnéztem egy obimon. A mire gondolhatsz, az egy véghelyzetet adó csavar, ami nem engedi továbbfordulni a bayonettben az obit, ha esetleg a pöcök ( ami bekattan, ha a helyén van ) megszorulna. Nekem pl az 1,4x-ezővel volt ilyen gond, hogy hátrahúzva maradta bayonett kioldója. De az én m42 adapteremen is van ez a csavar, pedig az is kínai...Jobb, ha nem veszed ki, inkább a kétszerezőt nézesd meg, minden rendben van-e vele. Üdv Laci |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2011-01-06 18:31:54
|
242
|
Próbáld meg lefotózni vagy leírásban lévő képen berajzolni, mire gondolsz. Így nem érthető a kérdés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|