|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
dzzsoni
2011-01-06 18:59:02
|
2673
|
"az egyiknek azt mondták, hogy őrizze meg az oldalarányt, a másiknak meg hogy nyújtsa a képet teljes kitöltésre."
Ez roppant jó kérdés. Samsung használatiba azt írja, lehetőleg mindig töltse ki a képet, mert a "fekete csík" nem tesz jót neki, azaz csökken a kontraszt, foszfor nem egyenletesen ég ki. Ezt én se tudom. Vélemény? |
|
Előzmény:
 |
Davidon
2011-01-01 19:49:12
|
2669
|
Akkor most újat fogok mondani :) 16:9-esek.
"Megaztán olyat is láttam, hogy egymás felett két 42"-es tv ugyanaz a film mindkettőn az egyiken jó az oldalarány a másikon meg nem. Sőt sokszor a kirakott 64 tévéből kettőn jó az oldalarány (ugyanaz megy mindegyiken) a többin meg szar.
Mitől függ ez, és miért nem tudja magától ezt egy tv-monitor?"
Rettenet bonyolult kérdés: az egyiknek azt mondták, hogy őrizze meg az oldalarányt, a másiknak meg hogy nyújtsa a képet teljes kitöltésre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|