|
|
|
|
 |
CiluHS
2011-01-28 03:26:55
|
141
|
Fotó? Ebből így nehéz értelmes következtetéseket levonni. |
|
A hozzászólás:
 |
NagyFehérÖrdög
2011-01-06 13:35:13
|
139
|
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem!
A Váci úton dolgozok egy irodaházban. Az iroda földszintjén van az irodám, valamint a szobában egy időnként búgó bútorlapokkal borított valami, amit transzformátorként azonosítottam. Kb. 2 méterre dolgozok ettől a dobozkától. A kérdésem az lenne, hogy lehet e ennek valamilyen káros hatása, illetve, hogy hogyan tudnám megméretni a trafó mágneses, elektromos hatásait?
Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|