Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2011-01-06 18:31:54 242

Próbáld meg lefotózni vagy leírásban lévő képen berajzolni, mire gondolsz. Így nem érthető a kérdés.

A hozzászólás:
manitounickfree Creative Commons License 2011-01-06 00:13:01 241

sziasztok!

kerdesem a kovetkezo, az eos bajonetten mi szerepe van annak az 1 pici csavarnak? ami az egyik bajonett pereme elejen kezdodik.

vettem egy 2× telekonvertert, es csak ugy tudtam csatlakoztatni hozza az M42 eos adaptert, hogy azt a csavart ki eltavolitottam. ettol fuggetlenul az adapter normalisan kattant a 2× telekonverterbe.

vagy valami mas atalakito, optik stb. miatt kell a csavar? nem teszek kart az M42 adapterben v. a 2×telekonverterben?

 

elore koszonom a valaszt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!