|
|
|
|
 |
nemethla
2011-01-06 18:31:54
|
242
|
Próbáld meg lefotózni vagy leírásban lévő képen berajzolni, mire gondolsz. Így nem érthető a kérdés. |
|
A hozzászólás:
 |
manitounickfree
2011-01-06 00:13:01
|
241
|
sziasztok!
kerdesem a kovetkezo, az eos bajonetten mi szerepe van annak az 1 pici csavarnak? ami az egyik bajonett pereme elejen kezdodik.
vettem egy 2× telekonvertert, es csak ugy tudtam csatlakoztatni hozza az M42 eos adaptert, hogy azt a csavart ki eltavolitottam. ettol fuggetlenul az adapter normalisan kattant a 2× telekonverterbe.
vagy valami mas atalakito, optik stb. miatt kell a csavar? nem teszek kart az M42 adapterben v. a 2×telekonverterben?
elore koszonom a valaszt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|