|
|
|
|
 |
Ayreon
2011-01-05 16:52:47
|
455
|
Azért a szigorú szemű Tony Papa kezdi visszacsepegtetni a magabiztosságot a csapatba. 2 értékes x után most már biztosan jönnek a győzelmek. Feljutás nem lesz, de hidd el kiesés sem! |
|
A hozzászólás:
 |
El Gapo-
2011-01-05 11:06:48
|
454
|
Maradjunk annyiban, hogy talán nem esik ki a csapat.
Nagyon silány egy szezon ez. |
|
Előzmény:
 |
El Gapo-
2010-09-04 17:15:40
|
453
|
Kiestünk a League Cupból, 2-1-re győzött ellenünk a Millwall.
Aztán sajnos a bajnokságban is bukta: 0-2 a Barnsley ellen idegenben.
Messze még a vége, de egyelőre nem úgy néz ki, hogy feljutunk.
Pedig a keret alkalmas rá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|