Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2011-01-05 11:48:20 720

Bocs, feluletesen olvastam...

naki vagyok kerdojel Creative Commons License 2011-01-05 10:02:28 719

Elnézést, elbénáztam: ez a jó link: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9007165&go=106125058

Lapozni kell, ha a válaszokat is látni akarod...

A hozzászólás:
naki vagyok kerdojel Creative Commons License 2011-01-05 09:56:48 718

Hali,

 

mint írtam, az építkezés már régen véget ért.

Ha nem muszáj, új kábeleket sem húznék be (egyrészt nem is értek hozzá, másrészt, ha az bontással jár, akkor kizárt).

 

Amúgy feltettem a kérdésemet egy másik fórumban is, ahol nagyobb aktivitást láttam: http://forum.index.hu/Article/addBookmark?a=106125058&t=9007165

 

Amúgy kösz a választ, minden infó jól jön.

Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2011-01-04 20:28:47 717

Ha most epitkezel, akkor olcsobb az, hogy teszel egy lefuto idokapcsolot a kapcsolotablaba, es egy csengokapcsolot a celhelyre. A kombinalt kapcsolo sokkal dragabb. Na jo, nem most, 5 evvel ezelotti vizsgalodas eredmenye, valtozhatott a helyzet, de akkor se art a masik megoldasrol tudni. Max. 12 percre allithato be a lefutas, ez neked jo lesz (nekem alkalmankenti padlolangyositashoz duplaja jobb lenne).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!