|
|
|
|
 |
Axióma
2011-01-05 11:48:20
|
720
|
Bocs, feluletesen olvastam... |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Axióma
2011-01-04 20:28:47
|
717
|
Ha most epitkezel, akkor olcsobb az, hogy teszel egy lefuto idokapcsolot a kapcsolotablaba, es egy csengokapcsolot a celhelyre. A kombinalt kapcsolo sokkal dragabb. Na jo, nem most, 5 evvel ezelotti vizsgalodas eredmenye, valtozhatott a helyzet, de akkor se art a masik megoldasrol tudni. Max. 12 percre allithato be a lefutas, ez neked jo lesz (nekem alkalmankenti padlolangyositashoz duplaja jobb lenne). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|