Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2011-01-04 19:24:20 240

Képminőségében mindkettő nagyon jó. A 35-350 nem IS-es, az az egyedüli hátránya. Súlya mndkettőnek van....Sportra és állatra jobb a 100-400, de pl lovasversenyt el tudok képzelni egy 35-350-el. A pacik úgyis porolnak, jobb nem cserélgetni )) 

A hozzászólás:
szeja Creative Commons License 2011-01-04 19:17:06 239

Akkor szívesen olvasnáma a véleményed a 100-400-ról és a 35-350-ről.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2011-01-03 17:01:25 238

Egy szafaris sorozatot láttam vele, igazából engem az újabbik 70-200 L II izgatna, de mióta a 35-350L, a 28-300L és a 100-400L is volt a kezemben, magasan van a mérce a 70-300-ra. De az igaz, hogy a Canon nagyot húzott bele megint a lencsék képminőségébe. Az összes II-es lencse kegyetlen jóra sikerült (a két 24-es, a 85, a 70-200 mind tuti )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!