|
|
|
|
 |
arthur1
2011-01-04 21:34:49
|
468
|
Hali!:)
Kosorrú-oroszlánfejű érdekelne,türingiai színben,ha lehetne nőstény! |
|
A hozzászólás:
 |
carlin
2011-01-04 09:58:14
|
467
|
Szia!
Vannak még,kosorrú-oroszlánfejű és kosorrú.Türingiai és fekete színben.
Oroszlánfejű is lesz 2 hét múlva.
Nem tudom melyik érdekelne?
A mail címem tudod, a számom 20 511-9930.A héten itthon vagyok.
Üdvözlöm a családot!!! |
|
Előzmény:
 |
arthur1
2011-01-03 21:00:52
|
466
|
Hali!
Vannak még eladó törpe nyulaid? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|