|
|
|
|
 |
szeja
2011-01-04 19:17:06
|
239
|
Akkor szívesen olvasnáma a véleményed a 100-400-ról és a 35-350-ről. |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2011-01-03 17:01:25
|
238
|
Egy szafaris sorozatot láttam vele, igazából engem az újabbik 70-200 L II izgatna, de mióta a 35-350L, a 28-300L és a 100-400L is volt a kezemben, magasan van a mérce a 70-300-ra. De az igaz, hogy a Canon nagyot húzott bele megint a lencsék képminőségébe. Az összes II-es lencse kegyetlen jóra sikerült (a két 24-es, a 85, a 70-200 mind tuti ) |
|
Előzmény:
 |
szeja
2011-01-03 13:54:47
|
237
|
Próbáltad már az L.es 70-300-at? Én csak egy dummy-t láttam, de kíváncsi lennék, hogy mit tud. Autósport fotózásához keresek valamit a 70-200-asom mellé. A rugalmasság miatt a 100-400 az egyik jelölt, a 300/f4 + 1.4TC a másik. A 70-300 meg még egy nagy kérdőjel számomra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|