Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2011-01-03 17:01:25 238

Egy szafaris sorozatot láttam vele, igazából engem az újabbik 70-200 L II izgatna, de mióta a 35-350L, a 28-300L és a 100-400L is volt a kezemben, magasan van a mérce a 70-300-ra. De az igaz, hogy a Canon nagyot húzott bele megint a lencsék képminőségébe. Az összes II-es lencse kegyetlen jóra sikerült (a két 24-es, a 85, a 70-200 mind tuti )

A hozzászólás:
szeja Creative Commons License 2011-01-03 13:54:47 237

Próbáltad már az L.es 70-300-at? Én csak egy dummy-t láttam, de kíváncsi lennék, hogy mit tud. Autósport fotózásához keresek valamit a 70-200-asom mellé. A rugalmasság miatt a 100-400 az egyik jelölt, a 300/f4 + 1.4TC a másik. A 70-300 meg még egy nagy kérdőjel számomra.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2011-01-03 09:52:57 235

Ha ár-értékben jót akarsz, van használtban 270 körül 100-400L Canon. Arra tehetsz 1,4x-et. Vagy ruházz be egy kemény pro jószágra: az új 70-300L-re.

Mesés képminőség nyitott rekeszen, hozzáillő áron...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!