|
|
|
|
 |
szeja
2011-01-03 13:54:47
|
237
|
Próbáltad már az L.es 70-300-at? Én csak egy dummy-t láttam, de kíváncsi lennék, hogy mit tud. Autósport fotózásához keresek valamit a 70-200-asom mellé. A rugalmasság miatt a 100-400 az egyik jelölt, a 300/f4 + 1.4TC a másik. A 70-300 meg még egy nagy kérdőjel számomra. |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2011-01-03 09:52:57
|
235
|
Ha ár-értékben jót akarsz, van használtban 270 körül 100-400L Canon. Arra tehetsz 1,4x-et. Vagy ruházz be egy kemény pro jószágra: az új 70-300L-re.
Mesés képminőség nyitott rekeszen, hozzáillő áron...) |
|
Előzmény:
 |
manitounickfree
2011-01-02 20:52:43
|
233
|
sziasztok!
tervbe van véve egy canon v. sigma zoom, v. esetleg fix obi vásárlása. a lényeg hogy a vége valahol 300-400mm környékén legyen. távoli témák fotózása végett. és majd késöbb tervezek még egy 2× konvertert is a váz és obi közé. kérdésem a következő, mire kell odafigyelnem, hogy olyan obit válasszak, amihez lehet a 2× konvertert használni? mert úgy tudom bármivel nem lehet csatlakoztatni.
előre köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|