|
|
|
|
 |
manitounickfree
2011-01-03 11:54:25
|
236
|
tudom rosszabb a képmínősége, de kell a rugalmasság |
|
A hozzászólás:
 |
Sj
2011-01-03 09:40:16
|
234
|
Csatlakoztatni bármihez lehet, de képminőség miatt ált csak 1,4x javasolt!
Kérdés fix a szebb képminősége miatt (pl 400/5,6) vagy egy pl 100-400 zoom a rugalmassága miatt.... |
|
Előzmény:
 |
manitounickfree
2011-01-02 20:52:43
|
233
|
sziasztok!
tervbe van véve egy canon v. sigma zoom, v. esetleg fix obi vásárlása. a lényeg hogy a vége valahol 300-400mm környékén legyen. távoli témák fotózása végett. és majd késöbb tervezek még egy 2× konvertert is a váz és obi közé. kérdésem a következő, mire kell odafigyelnem, hogy olyan obit válasszak, amihez lehet a 2× konvertert használni? mert úgy tudom bármivel nem lehet csatlakoztatni.
előre köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|