Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011-01-03 11:54:25 236

tudom rosszabb a képmínősége, de kell a rugalmasság

A hozzászólás:
Sj Creative Commons License 2011-01-03 09:40:16 234

Csatlakoztatni bármihez lehet, de képminőség miatt ált csak 1,4x javasolt!

Kérdés fix a szebb képminősége miatt (pl 400/5,6) vagy egy pl 100-400 zoom a rugalmassága miatt....

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2011-01-02 20:52:43 233

sziasztok!

tervbe van véve egy canon v. sigma zoom, v. esetleg fix obi vásárlása. a lényeg hogy a vége valahol 300-400mm környékén legyen. távoli témák fotózása végett. és majd késöbb tervezek még egy 2× konvertert is a váz és obi közé. kérdésem a következő, mire kell odafigyelnem, hogy olyan obit válasszak, amihez lehet a 2× konvertert használni? mert úgy tudom bármivel nem lehet csatlakoztatni.

 

előre köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!