Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2011-01-02 15:48:36 342

Teljesen igazad van, az MC békés jóindulatú cica - de minden állatnál legyen az kutya macska tudni kell észrevenni, mikor van elege , vagy megijedt valamitől, és békén kell hagyni olyankor egy kicsit. Tehát azért legyen óvatos at ember, mert ez gyerekfüggő,pl ha megtöri a farkát /vagy valami amit nem szeret/oda fog kapni szerintem!

A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2011-01-01 20:34:12 337

Szerintem egy MC kandúrnál nem sok béketűrőbb macska van. Nálam 6 éves a kisebbik gyerek, 4 volt, mikor a kandúrunkat vettük. Soha egy karmolás, harapás nem történt, pedig időnként nagyon is jogos lett volna.

Én nyugodt szívvel merem neked ajánlani.

Előzmény:
Nonickné Creative Commons License 2011-01-01 20:27:47 336

Sajnos hiába olvasok, de nem találok cicákról természetbeli különbség leírásokat. Környezetemben nincs ilyen cica, mert akkor már ismerném:)

A kutyáknál egyszerű, mert ott a pedigrével egy ~természetet is kapok, persze minden kutya más, de pl. egy terrier és egy labrador alapvető természete ég és föld. Minden leírás a kialakulásról ír, utána a küllem és végül egy kis pozitív természet.

Eddig kutyás (óriás Schnauzer) voltam és ott a nagy termet megfontoltságot és nyugodtságot jelentett, ezért is gondoltam a MC-ra, tehát a min. 8 kg nem probléma, csak az akvárium tetejének...

Szeretném, ha az asztalt, az ágyat tiszteletben tartaná és (mindig) ismerné a saját WC-jét. Nem tudom, hogy ez a fajta nem nevelhető erre vagy egyik macska sem. Ne gyilkolja a gyerekeket (harapás, karmolás) és ne lógjon meg (messzire), ha csak kinyitom az ajtót. Biztos lenne még élőben pár kérdés, de minek nézzem meg más macskáit, ha úgyse az övé tetszik...

Szomszédban egy sima házi volt, gyerek mellett, néha láttam kiszagolni az ajtón kívülre, meg bent aludni egy szekrény polcán, de már elköltöztek. A házit én zsákba macskának tartom természetben, de lehet hogy tévedek.

Ha már veszem a fáradtságot+pénztárcát és macskát tartok egy lakásban, akkor szeretném, ha a külleme is tetszene

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!