|
|
|
|
 |
Nonickné
2011-01-04 09:39:56
|
343
|
Köszönöm a válaszokat és a tippeket (mindkét topiknak)!
Ha rövid időn belül nem találom meg a szerelmem, akkor irány a Lurdy családostul. |
|
 |
Ulficsek
2011-01-01 19:40:36
|
335
|
Szerintem nem csak a küllemét kell nézni a cicánál, hanem utána kell járnod, hogy vajon valóban a maine coon az a fajta cica, amire vágyol, ugyanis az MCO-k igazi egyéniségek! Nincs 2 egyforma, de sok a közös tulajdonságuk. Ha péld. nem bírod elviselni, hogy az asztalon, netán a konyhai mosogatóban , a szekrény tetején tartózkodik, hajnalban és este rájön a bolondóra ,azon kívül részt vesz minden háztartási munkában(kicsomagolás, főzés, kőmosás stb.) és min. 8 kg-val rajtad átgyalogol..........ajánlom fontold meg a vásárlást. Más macska is szeret horgászni, nem csak a maine coon. |
|
A hozzászólás:
 |
Nonickné
2011-01-01 17:40:04
|
334
|
Fekete maine coon (majd ex-) kandúrt keresek. Még csak az információ gyűjtés szakaszában vagyok (amíg meg nem látom az igazit:)). Több hirdetésben is olvastam, hogy baba miatt "szabadulnak meg" a cicától. Ez fajtajellemző vagy csak a gazdáé? Mert nekem egy 1 és egy 2,5 éves "babám" van. Szobába kéne, de mennyire szökős cicák ezek, 2. emeleti erkélyről meglógna?
További nehézség, hogy van egy akváriumom halakkal (tetővel). Ezt csak nézné, vagy rendszeresen pecázna is a macsek?
Sétáltatni nem lehet, lehet vagy kifejezetten ajánlott?
Egyedüli cica lenne, de ha látogatóba megyünk ott van 1-1 nem MC + kuty.
Jobb szeretnék törzskönyves cicát, de egészséges és hosszú életűt.
Ha van tippetek, hogy hol érdeklődjek, légyszí írjátok meg. Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|