Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2011-01-06 20:04:08 2679

Két hete nekem is az van. Nem is kell jobb.

A hozzászólás:
poppadom Creative Commons License 2011-01-01 07:26:30 2667

Epp tegnap vettem egy ilyet ide Szingapurba, mert a 3 eves noti kijelzo elkezdett nagyon idegesiteni :))) 250 helyi penz volt, ami kb. 40k magyar kiralyi forint. Bekalibraltam es elso blikkre (emlekezet alapjan) a feketei gyengebbek, mint az otthoni Eizo 2231-nek. Teljesen jo monitor. Szerintem itt a forumon barkinek eleg lenne :))) Ez meg a wacom tabla ujra kedvet adott az itt keszult kepeim importalasahoz, atnezesehez, tomeges legyilkolasahoz :)

 

BUEK amugy mindenkinek!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-12-21 17:50:11 2650

Nekem Dell 2209 WA monitorom van, de nagyon elégedett vagyok vele, persze vannak nálam igényesebb és jobb szeműek is, de szerintem ezért a pénzért egy használható monitor.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!