Keresés

Részletes keresés

v_peti Creative Commons License 2011-01-10 19:07:55 898

Kár.

 

Bár megjegyezném, hogy a nem visszaváltósok visszaszállítása és kimosása is állítólag annyiba kerül, mint a nemvisszaváltós.

Bár ebben némileg kételkedem, mert egyfelől, amíg párhuzamosan volt visszaváltós és nem visszaváltós, addig ca. 50-60 Ft-tal volt olcsóbb a visszaváltós betét nélkül, szóval az üveg árát akkor is kifizette az ember, csak nem kapta vissza. Másfelől meg a visszaszállítás nem pénz, mert a teherautó, az áru szétterítése után visszamegy a telepre üresen, akkor meg már mehetne üres üvegekkel is.

A hozzászólás:
:Snoopy: Creative Commons License 2010-12-31 15:48:15 896

Na pár hónapja Istenítettétek a Coca colát hogy környezetbarátabb meg visszaválthatós stb.

Követve a Pepsi hülyeségét  Január 1-től megszünik a visszaválthatós COCA COLA gyártása, már csak eldobhatós palackos lesz!

 


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!