|
|
|
|
 |
v_peti
2011-01-10 19:07:55
|
898
|
Kár.
Bár megjegyezném, hogy a nem visszaváltósok visszaszállítása és kimosása is állítólag annyiba kerül, mint a nemvisszaváltós.
Bár ebben némileg kételkedem, mert egyfelől, amíg párhuzamosan volt visszaváltós és nem visszaváltós, addig ca. 50-60 Ft-tal volt olcsóbb a visszaváltós betét nélkül, szóval az üveg árát akkor is kifizette az ember, csak nem kapta vissza. Másfelől meg a visszaszállítás nem pénz, mert a teherautó, az áru szétterítése után visszamegy a telepre üresen, akkor meg már mehetne üres üvegekkel is. |
|
A hozzászólás:
 |
:Snoopy:
2010-12-31 15:48:15
|
896
|
Na pár hónapja Istenítettétek a Coca colát hogy környezetbarátabb meg visszaválthatós stb.
Követve a Pepsi hülyeségét Január 1-től megszünik a visszaválthatós COCA COLA gyártása, már csak eldobhatós palackos lesz!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|