Keresés

Részletes keresés

bmwr12 Creative Commons License 2010-12-30 18:34:06 232

Köszönöm !

Igazad van, időközben megnéztem  digiteye  által linkelt oldalon és nem tudok ellentmondani véleményednek.

Egy ideig marad ami van.

Köszi !

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2010-12-30 18:10:31 231

A Kanonnak minden objektívje jó. Kivételt képeznek, amelyek nem!

 

Komolyra fordítva: a 18-135-ös képminősége közelében sincs a 28-300-asnak (ha a stabis Canon zoomról van szó).

Előzmény:
bmwr12 Creative Commons License 2010-12-30 17:33:08 230

Szervusztok !

Érdeklődnék van valakinek tapasztalata Canon 18-135/F3.5-5.6 IS EF-S obival ?

Tervezem hogy beszerzek belőle, leváltandó a családi 28-300-ast. Szóval amolyan nyújtott kitobinak kellene, ha van olyan mint a 18-55 IS.

Megköszönném ha pár szóval  valaki informálna a véleményéről.

Köszi !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!