|
|
|
|
 |
seeman
2010-12-30 18:10:31
|
231
|
A Kanonnak minden objektívje jó. Kivételt képeznek, amelyek nem!
Komolyra fordítva: a 18-135-ös képminősége közelében sincs a 28-300-asnak (ha a stabis Canon zoomról van szó). |
|
A hozzászólás:
 |
bmwr12
2010-12-30 17:33:08
|
230
|
Szervusztok !
Érdeklődnék van valakinek tapasztalata Canon 18-135/F3.5-5.6 IS EF-S obival ?
Tervezem hogy beszerzek belőle, leváltandó a családi 28-300-ast. Szóval amolyan nyújtott kitobinak kellene, ha van olyan mint a 18-55 IS.
Megköszönném ha pár szóval valaki informálna a véleményéről.
Köszi ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|