Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2011-01-09 20:32:17 203

Helló.Bocs csak nemvolt netem.Ha érdekell még a gázszákot fóliagyártónál lehet venni fólia tömlő néven.Már énis néztem de majd ugyis csak tavasztól kisérletezek ujra a témával.Menyit fogyasztott a 300-as moci?

A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2010-12-28 03:17:20 202

Valahogy így ahogy ezen az oldalon van: http://www.nzdl.org/gsdlmod?e=d-00000-00---off-0envl--00-0----0-10-0---0---0direct-10---4-------0-1l--11-en-50---20-about---00-0-1-00-0-0-11-1-0utfZz-8-00&a=d&cl=CL1.1&d=HASH01493a8e30667abb669ec988.10

Előzmény:
bergli Creative Commons License 2010-12-19 16:31:42 199

szia.És mit hajtott a motor?Hogy indult?Hogyan vezetted bele?Tárolni gázzsákban a legegyszerübb azaz fólia tömlőben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!