Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
oxyura Creative Commons License 2010-12-26 21:10:44 350

Oláh Janóval beszéltem, ő mondta!

Gondolom csak tisztában van azokkal a lesekkel amiket ők üzemeltetnek.

Mivel a Hortobágyon ha jól tudom ők építettek ilyen leseket és a topik címe is erről szól, így lehet erről az ögyről többes számban beszélni.

 

Előzmény:
NewScarlett Creative Commons License 2010-12-26 20:58:28 349

Minden..........? :-)  Állítólag.................... :-) :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!