|
|
|
|
 |
Mercutio_
2010-12-22 16:39:26
|
2663
|
Eszerint a leírás szerint nincs benne szenzor.
r1 a linkelt tesztet neked is javaslom átolvasni... |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2010-12-22 13:40:28
|
2662
|
Van egy mondas a pokolba vezeto utrol...
Amugy nekem mi a rossebb erdekem fuzodik ahhoz hogy kalibralt legyen a monitorod? Legalabb kiderulne az is, hogy mi a rak bajod van a fenyerovel. Nincs ezekben valami fenymero esetleg? |
|
Előzmény:
 |
r1
2010-12-21 20:06:20
|
2658
|
Az mondta aki a kalibralast vegzi. Pixelellenorzessel, pixelgaranciaval es kalibralassal kertem a monitort es az o zsebebe kerult kevesebb penz azzal, hogy a kalibralasrol lebeszelt. Nem volt erdeke megvezeni, igy elfogadtam az erveleset.:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|