Keresés

Részletes keresés

Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-22 16:39:26 2663

Eszerint a leírás szerint nincs benne szenzor.

 

r1 a linkelt tesztet neked is javaslom átolvasni...

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2010-12-22 13:40:28 2662

Van egy mondas a pokolba vezeto utrol...

Amugy nekem mi a rossebb erdekem fuzodik ahhoz hogy kalibralt legyen a monitorod? Legalabb kiderulne az is, hogy mi a rak bajod van a fenyerovel. Nincs ezekben valami fenymero esetleg?

Előzmény:
r1 Creative Commons License 2010-12-21 20:06:20 2658

Az mondta aki a kalibralast vegzi. Pixelellenorzessel, pixelgaranciaval es kalibralassal kertem a monitort es az o zsebebe kerult kevesebb penz azzal, hogy a kalibralasrol lebeszelt. Nem volt erdeke megvezeni, igy elfogadtam az erveleset.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!