|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mr.debutante
2010-12-21 22:17:00
|
37
|
Nos ennek a cicának annyi köze van a perzsához hogy ő is cica,de azon kivűl nem sok...Nem fajtiszta.....de más fajtának még értékesithető.....Viszont jó tanács:ne az ár legyen a fontos......Mert a késöbbeikben többe fog kerülni a doki és az ha véletlenül végig kell nézned a szenvedését......Látom Vatera.....Annak is gratula aki ott árul egy élőlényt...... |
|
Előzmény:
 |
Graffity
2010-12-19 20:02:14
|
36
|
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek erről a cicáról?
Nem egy tipikus perzsa, de hallottam hogy van régebbi változat is, és nekem ez sokkal jobban tetszik, mint a mostani, amik már néha hasonlítanak a fejbe csapottakhoz. (ez nem sértés volt)
Azt írják, csak féregtelenítve van, de szrintetek fajtatiszta perzsa? (10 hónapos)
Válaszotokat előre is köszönöm.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|