|
|
|
|
 |
y3k
2010-12-22 13:38:28
|
2661
|
A wide nem huz szet semmit, csak akkor ha mas keparanyu felbontassal hajtjak mint a sajatja, es azt is csak akkor, ha ugy van beallitva.
Olcso TN paneles modellekt kerulje el. |
|
A hozzászólás:
 |
blakjak
2010-12-21 19:55:48
|
2656
|
Szervusztok!
Egy ismerősöm "megbízásából" kérdeznék.
Ő elég komolyan fotózik és szüksége lenne egy monitorra, képszerkesztésre (de mellette általános dolgokra, meg játékra is.
A régije egy 22-es Eizo CRT volt, amivel nagyon elégedett volt, de megérett a cserére. Mivel eléggé szűkös a költségvetése a jelenlegi Eizo TFT árakat elnézve valami olcsobb kompromisszumos megoldás kellene. Vagy érdemes-e használt EIZO-t néznie?
Mit javasoltok, mit használtok, tanács kellene.
A WIDE-ot be lehet úgy állítani, hogy a képet ne húzza-nyújtsa el?
(A kör ne "ovális"nak látszódjon vízszintesen) Remélem értitek mire gondolok.
Köszönöm a válaszaitokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|