Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2010-12-22 13:38:28 2661

A wide nem huz szet semmit, csak akkor ha mas keparanyu felbontassal hajtjak mint a sajatja, es azt is csak akkor, ha ugy van beallitva.

Olcso TN paneles modellekt kerulje el.

A hozzászólás:
blakjak Creative Commons License 2010-12-21 19:55:48 2656

 

Szervusztok!

 

Egy ismerősöm "megbízásából" kérdeznék.

Ő elég komolyan fotózik és szüksége lenne egy monitorra, képszerkesztésre (de mellette általános dolgokra, meg játékra is.

A régije egy 22-es Eizo CRT volt, amivel nagyon elégedett volt, de megérett a cserére. Mivel eléggé szűkös a költségvetése a jelenlegi Eizo TFT árakat elnézve valami olcsobb kompromisszumos megoldás kellene. Vagy érdemes-e használt EIZO-t néznie?

 

Mit javasoltok, mit használtok, tanács kellene.

A WIDE-ot be lehet úgy állítani, hogy a képet ne húzza-nyújtsa el?

(A kör ne "ovális"nak látszódjon vízszintesen) Remélem értitek mire gondolok.

 

Köszönöm a válaszaitokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!