Keresés

Részletes keresés

elhart Creative Commons License 2010-12-21 20:10:11 2660

ÓÓÓÓ dehogynem. Hányat mutassak innen?!

A hozzászólás:
Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-21 19:32:07 2655

De azok nem is x-IPS/x-PVA monitor előtt ülnek;)

Előzmény:
elhart Creative Commons License 2010-12-21 19:03:49 2653

Érdekes dolog ez a monitor és kalibráció kérdése. Az emberek igen nagy százalékának (nagyobbik) fogalma (fingja) sincsen, mi az hogy normális fehéregyensúly...akkor nem mindegy mi előtt ül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!