Keresés

Részletes keresés

r1 Creative Commons License 2010-12-21 20:07:36 2659

Koszonom szepen.

A hozzászólás:
Digit79 Creative Commons License 2010-12-21 19:20:30 2654

Legjobb megoldást biztos, hogy a rendszeres (műszeres) kalibrálás ad. Ha viszont mindenképpen szemre akarod beállítani, vagy akár csak ellenőrizni, akkor ezt javasolom. A saját készítésű képek nem a legjobbak, főleg ha a korábban használt monitor sem volt kalibrálva.

Előzmény:
r1 Creative Commons License 2010-12-21 15:17:30 2649

Nekem is azt mondtak, hogy kalibralas nelkul is teljesen jok, nagy kulonbseget ugysem vennek eszre es ha videokartyat tervezek cserelni akkor ne kerjem. Sajnalnam visszakuldeni, mert tenyleg nincs pixelhiba, nincs a kepernyo egy reszet erinto elszinezodes (legalabbis nem latok ilyet) es a vilagitas is egyenletesnek tunik (egyenletesen gyenge), de a napsutesben keszult kepeim mind olyanok, mintha borult idoben keszultek volna. Egy nyari kirandulas kepeit ezen nem szivesen neznem vissza, a viragfotokat meg plane.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!