|
|
|
|
 |
r1
2010-12-21 19:59:35
|
2657
|
Es a kalibralastol megno a fenyero es 100%-rol visszavehetem 10 ala? |
|
A hozzászólás:
 |
igazember
2010-12-21 18:14:44
|
2652
|
Ne játszd el itt is amit az obi/váz témakörben szoktál tudálékoskodni - hallgass már végre egyszer a fiatalokra, nyugdíjasként jöjön meg az eszed és vidd el kalibráltatni! |
|
Előzmény:
 |
r1
2010-12-21 15:17:30
|
2649
|
Nekem is azt mondtak, hogy kalibralas nelkul is teljesen jok, nagy kulonbseget ugysem vennek eszre es ha videokartyat tervezek cserelni akkor ne kerjem. Sajnalnam visszakuldeni, mert tenyleg nincs pixelhiba, nincs a kepernyo egy reszet erinto elszinezodes (legalabbis nem latok ilyet) es a vilagitas is egyenletesnek tunik (egyenletesen gyenge), de a napsutesben keszult kepeim mind olyanok, mintha borult idoben keszultek volna. Egy nyari kirandulas kepeit ezen nem szivesen neznem vissza, a viragfotokat meg plane. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|