Keresés

Részletes keresés

r1 Creative Commons License 2010-12-21 19:59:35 2657

Es a kalibralastol megno a fenyero es 100%-rol visszavehetem 10 ala?

A hozzászólás:
igazember Creative Commons License 2010-12-21 18:14:44 2652

Ne játszd el itt is amit az obi/váz témakörben szoktál tudálékoskodni - hallgass már végre egyszer a fiatalokra, nyugdíjasként jöjön meg az eszed és vidd el kalibráltatni!

Előzmény:
r1 Creative Commons License 2010-12-21 15:17:30 2649

Nekem is azt mondtak, hogy kalibralas nelkul is teljesen jok, nagy kulonbseget ugysem vennek eszre es ha videokartyat tervezek cserelni akkor ne kerjem. Sajnalnam visszakuldeni, mert tenyleg nincs pixelhiba, nincs a kepernyo egy reszet erinto elszinezodes (legalabbis nem latok ilyet) es a vilagitas is egyenletesnek tunik (egyenletesen gyenge), de a napsutesben keszult kepeim mind olyanok, mintha borult idoben keszultek volna. Egy nyari kirandulas kepeit ezen nem szivesen neznem vissza, a viragfotokat meg plane.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!