|
|
|
|
 |
r1
2010-12-21 20:06:20
|
2658
|
Az mondta aki a kalibralast vegzi. Pixelellenorzessel, pixelgaranciaval es kalibralassal kertem a monitort es az o zsebebe kerult kevesebb penz azzal, hogy a kalibralasrol lebeszelt. Nem volt erdeke megvezeni, igy elfogadtam az erveleset.:) |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2010-12-21 18:03:19
|
2651
|
Hulyeseget mondtak, mint a legtobb boltban altalaban, de hat te tudod kire hallgatol.. |
|
Előzmény:
 |
r1
2010-12-21 15:17:30
|
2649
|
Nekem is azt mondtak, hogy kalibralas nelkul is teljesen jok, nagy kulonbseget ugysem vennek eszre es ha videokartyat tervezek cserelni akkor ne kerjem. Sajnalnam visszakuldeni, mert tenyleg nincs pixelhiba, nincs a kepernyo egy reszet erinto elszinezodes (legalabbis nem latok ilyet) es a vilagitas is egyenletesnek tunik (egyenletesen gyenge), de a napsutesben keszult kepeim mind olyanok, mintha borult idoben keszultek volna. Egy nyari kirandulas kepeit ezen nem szivesen neznem vissza, a viragfotokat meg plane. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|