Keresés

Részletes keresés

r1 Creative Commons License 2010-12-21 20:06:20 2658

Az mondta aki a kalibralast vegzi. Pixelellenorzessel, pixelgaranciaval es kalibralassal kertem a monitort es az o zsebebe kerult kevesebb penz azzal, hogy a kalibralasrol lebeszelt. Nem volt erdeke megvezeni, igy elfogadtam az erveleset.:)

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2010-12-21 18:03:19 2651

Hulyeseget mondtak, mint a legtobb boltban altalaban, de hat te tudod kire hallgatol..

Előzmény:
r1 Creative Commons License 2010-12-21 15:17:30 2649

Nekem is azt mondtak, hogy kalibralas nelkul is teljesen jok, nagy kulonbseget ugysem vennek eszre es ha videokartyat tervezek cserelni akkor ne kerjem. Sajnalnam visszakuldeni, mert tenyleg nincs pixelhiba, nincs a kepernyo egy reszet erinto elszinezodes (legalabbis nem latok ilyet) es a vilagitas is egyenletesnek tunik (egyenletesen gyenge), de a napsutesben keszult kepeim mind olyanok, mintha borult idoben keszultek volna. Egy nyari kirandulas kepeit ezen nem szivesen neznem vissza, a viragfotokat meg plane.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!