Keresés

Részletes keresés

poppadom Creative Commons License 2011-01-01 07:26:30 2667

Epp tegnap vettem egy ilyet ide Szingapurba, mert a 3 eves noti kijelzo elkezdett nagyon idegesiteni :))) 250 helyi penz volt, ami kb. 40k magyar kiralyi forint. Bekalibraltam es elso blikkre (emlekezet alapjan) a feketei gyengebbek, mint az otthoni Eizo 2231-nek. Teljesen jo monitor. Szerintem itt a forumon barkinek eleg lenne :))) Ez meg a wacom tabla ujra kedvet adott az itt keszult kepeim importalasahoz, atnezesehez, tomeges legyilkolasahoz :)

 

BUEK amugy mindenkinek!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-12-21 17:50:11 2650

Nekem Dell 2209 WA monitorom van, de nagyon elégedett vagyok vele, persze vannak nálam igényesebb és jobb szeműek is, de szerintem ezért a pénzért egy használható monitor.

Előzmény:
O/O Creative Commons License 2010-12-21 14:28:07 2647

Nekem azt mondták az üzletben, hogy a Dell 2311-es majdnem jó, míg a 2410 siralmas a gyári kalibrálást illetően. Ezt a 2410-nél saját szememmel láttam, nem is mertem elhozni kalibrálás nélkül. Ezért is furcsa és egyedinek tűnik az eseted, valami elvan ott állítva szerintem is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!