|
|
|
|
 |
poppadom
2011-01-01 07:26:30
|
2667
|
Epp tegnap vettem egy ilyet ide Szingapurba, mert a 3 eves noti kijelzo elkezdett nagyon idegesiteni :))) 250 helyi penz volt, ami kb. 40k magyar kiralyi forint. Bekalibraltam es elso blikkre (emlekezet alapjan) a feketei gyengebbek, mint az otthoni Eizo 2231-nek. Teljesen jo monitor. Szerintem itt a forumon barkinek eleg lenne :))) Ez meg a wacom tabla ujra kedvet adott az itt keszult kepeim importalasahoz, atnezesehez, tomeges legyilkolasahoz :)
BUEK amugy mindenkinek! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-12-21 17:50:11
|
2650
|
Nekem Dell 2209 WA monitorom van, de nagyon elégedett vagyok vele, persze vannak nálam igényesebb és jobb szeműek is, de szerintem ezért a pénzért egy használható monitor. |
|
Előzmény:
 |
O/O
2010-12-21 14:28:07
|
2647
|
Nekem azt mondták az üzletben, hogy a Dell 2311-es majdnem jó, míg a 2410 siralmas a gyári kalibrálást illetően. Ezt a 2410-nél saját szememmel láttam, nem is mertem elhozni kalibrálás nélkül. Ezért is furcsa és egyedinek tűnik az eseted, valami elvan ott állítva szerintem is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|