|
|
|
|
 |
Digit79
2010-12-21 19:20:30
|
2654
|
Legjobb megoldást biztos, hogy a rendszeres (műszeres) kalibrálás ad. Ha viszont mindenképpen szemre akarod beállítani, vagy akár csak ellenőrizni, akkor ezt javasolom. A saját készítésű képek nem a legjobbak, főleg ha a korábban használt monitor sem volt kalibrálva. |
|
 |
igazember
2010-12-21 18:14:44
|
2652
|
Ne játszd el itt is amit az obi/váz témakörben szoktál tudálékoskodni - hallgass már végre egyszer a fiatalokra, nyugdíjasként jöjön meg az eszed és vidd el kalibráltatni! |
|
 |
y3k
2010-12-21 18:03:19
|
2651
|
Hulyeseget mondtak, mint a legtobb boltban altalaban, de hat te tudod kire hallgatol.. |
|
A hozzászólás:
 |
r1
2010-12-21 15:17:30
|
2649
|
Nekem is azt mondtak, hogy kalibralas nelkul is teljesen jok, nagy kulonbseget ugysem vennek eszre es ha videokartyat tervezek cserelni akkor ne kerjem. Sajnalnam visszakuldeni, mert tenyleg nincs pixelhiba, nincs a kepernyo egy reszet erinto elszinezodes (legalabbis nem latok ilyet) es a vilagitas is egyenletesnek tunik (egyenletesen gyenge), de a napsutesben keszult kepeim mind olyanok, mintha borult idoben keszultek volna. Egy nyari kirandulas kepeit ezen nem szivesen neznem vissza, a viragfotokat meg plane. |
|
Előzmény:
 |
O/O
2010-12-21 14:28:07
|
2647
|
Nekem azt mondták az üzletben, hogy a Dell 2311-es majdnem jó, míg a 2410 siralmas a gyári kalibrálást illetően. Ezt a 2410-nél saját szememmel láttam, nem is mertem elhozni kalibrálás nélkül. Ezért is furcsa és egyedinek tűnik az eseted, valami elvan ott állítva szerintem is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|