Keresés

Részletes keresés

Digit79 Creative Commons License 2010-12-21 19:20:30 2654

Legjobb megoldást biztos, hogy a rendszeres (műszeres) kalibrálás ad. Ha viszont mindenképpen szemre akarod beállítani, vagy akár csak ellenőrizni, akkor ezt javasolom. A saját készítésű képek nem a legjobbak, főleg ha a korábban használt monitor sem volt kalibrálva.

igazember Creative Commons License 2010-12-21 18:14:44 2652

Ne játszd el itt is amit az obi/váz témakörben szoktál tudálékoskodni - hallgass már végre egyszer a fiatalokra, nyugdíjasként jöjön meg az eszed és vidd el kalibráltatni!

y3k Creative Commons License 2010-12-21 18:03:19 2651

Hulyeseget mondtak, mint a legtobb boltban altalaban, de hat te tudod kire hallgatol..

A hozzászólás:
r1 Creative Commons License 2010-12-21 15:17:30 2649

Nekem is azt mondtak, hogy kalibralas nelkul is teljesen jok, nagy kulonbseget ugysem vennek eszre es ha videokartyat tervezek cserelni akkor ne kerjem. Sajnalnam visszakuldeni, mert tenyleg nincs pixelhiba, nincs a kepernyo egy reszet erinto elszinezodes (legalabbis nem latok ilyet) es a vilagitas is egyenletesnek tunik (egyenletesen gyenge), de a napsutesben keszult kepeim mind olyanok, mintha borult idoben keszultek volna. Egy nyari kirandulas kepeit ezen nem szivesen neznem vissza, a viragfotokat meg plane.

Előzmény:
O/O Creative Commons License 2010-12-21 14:28:07 2647

Nekem azt mondták az üzletben, hogy a Dell 2311-es majdnem jó, míg a 2410 siralmas a gyári kalibrálást illetően. Ezt a 2410-nél saját szememmel láttam, nem is mertem elhozni kalibrálás nélkül. Ezért is furcsa és egyedinek tűnik az eseted, valami elvan ott állítva szerintem is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!