Keresés

Részletes keresés

O/O Creative Commons License 2010-12-21 14:28:07 2647

Nekem azt mondták az üzletben, hogy a Dell 2311-es majdnem jó, míg a 2410 siralmas a gyári kalibrálást illetően. Ezt a 2410-nél saját szememmel láttam, nem is mertem elhozni kalibrálás nélkül. Ezért is furcsa és egyedinek tűnik az eseted, valami elvan ott állítva szerintem is!

Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-21 13:05:12 2646

Próbálj egy factory resetet, hátha valahol el lett állítva valami.

Nálam kalibárlás nélkül is Dell 2209WA-n brigtness = 0 és még este így is sok a fény, majd kiég a szemem...

y3k Creative Commons License 2010-12-21 12:18:09 2645

Kalibralni kell, szemre sovenyt sem ultetnek..

A hozzászólás:
r1 Creative Commons License 2010-12-21 12:12:54 2644

Mindket monitoron ugyanazt a fotot nezem es ha lehetne akkor szvsz hozza tudnam allitani a regihez. Mar az meglepett, hogy a fenyero alapban 75-on allt es nagyon sotet volt a kep (most maxon all, de egy picit meg erzesem szerint elbirna). Az R,G,B, alapbol mind maxra volt huzva es ugy tunik, hogy nem veletlenul, mert csak picivel lehet ettol elterni. Tegnap meg arra gondoltam, hogy max odaadom a lanyomnak, nekem pedig marad a regi, de igy neki sem adnam oda szivesen. - Mindegy, delutan bekotok mellejuk meg egy harmadik monitort, ill kiprobalom masik gepen is, de gyanus, hogy posta lesz belole, mert nem tudom, mit lehetne meg allitani rajta (asszem 8 napom van ra).

Pixelellenorzest kertem es kalibralast is akartam, de masik videokartya jon a gepbe, igy arrol letettem.

A kovetkezo beallitasokkal talaltam eddig a legjobbank: Custom mod, br:100, cont:75, R:100, G:96, B:98. - Ezzel szemben most neztem utana egy tesztnek, ahol a kalibralas utan: Custom mod, Br:7, Contr:75, R:100 ,B98, G99 jott ki, tehat azt mondanam, hogy szemre is valami hasonlo jon ki, de mi ez az oriasi fenyero elteres?

Van valakinek ilyen monitora (biztosan van) es megtenne, hogy megnezi a sajat beallitasokat?

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-20 23:03:12 2638

Kalibráció.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!