|
|
|
|
 |
y3k
2010-12-21 11:09:01
|
2643
|
Ippeg arrol meg elottem egy u2410-es, 8 biten annyi mint a dvi/hdmi, felett nincs tapasztalatom, eugyben olvasnek en is szivesen. |
|
A hozzászólás:
 |
O/O
2010-12-21 10:50:02
|
2642
|
Köszi! Ha valaki tudna segíteni dislay porton történő csatlakoztatás nehézségeiről a gyakorlatban, azt megköszönném. |
|
Előzmény:
 |
y3k
2010-12-21 10:29:28
|
2641
|
Digi csatlakozon, s ha nem piszkaltak a vga kontrol paneljet, valamint nem kavar be valoma gamma allitgato progi, akkor hordozhato a profil.
Kulso szinhomerseklet meg egy dolog, nem katonai kalibralast vegeznek az uzletekben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|