Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2010-12-21 11:09:01 2643

Ippeg arrol meg elottem egy u2410-es, 8 biten annyi mint a dvi/hdmi, felett nincs tapasztalatom, eugyben olvasnek en is szivesen.

A hozzászólás:
O/O Creative Commons License 2010-12-21 10:50:02 2642

Köszi! Ha valaki tudna segíteni dislay porton történő csatlakoztatás nehézségeiről a gyakorlatban, azt megköszönném.

Előzmény:
y3k Creative Commons License 2010-12-21 10:29:28 2641

Digi csatlakozon, s ha nem piszkaltak a vga kontrol paneljet, valamint nem kavar be valoma gamma allitgato progi, akkor hordozhato a profil.

Kulso szinhomerseklet meg egy dolog, nem katonai kalibralast vegeznek az uzletekben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!