Keresés

Részletes keresés

O/O Creative Commons License 2010-12-21 10:50:02 2642

Köszi! Ha valaki tudna segíteni dislay porton történő csatlakoztatás nehézségeiről a gyakorlatban, azt megköszönném.

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2010-12-21 10:29:28 2641

Digi csatlakozon, s ha nem piszkaltak a vga kontrol paneljet, valamint nem kavar be valoma gamma allitgato progi, akkor hordozhato a profil.

Kulso szinhomerseklet meg egy dolog, nem katonai kalibralast vegeznek az uzletekben.

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-21 10:09:47 2640

Ha a saját gépedhez/videókártyádhoz kalibrálták és azóta nem változott akkor jó, ha egy másik videókártyához akkor már lehet eltérés, illetve az üzletbeli körülmények (környezeti fény ereje, iránya) is lehetett más emiatt a monitorhoz beállított fényerő lehet sok vagy kevés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!