Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2010-12-21 10:29:28 2641

Digi csatlakozon, s ha nem piszkaltak a vga kontrol paneljet, valamint nem kavar be valoma gamma allitgato progi, akkor hordozhato a profil.

Kulso szinhomerseklet meg egy dolog, nem katonai kalibralast vegeznek az uzletekben.

A hozzászólás:
Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-21 10:09:47 2640

Ha a saját gépedhez/videókártyádhoz kalibrálták és azóta nem változott akkor jó, ha egy másik videókártyához akkor már lehet eltérés, illetve az üzletbeli körülmények (környezeti fény ereje, iránya) is lehetett más emiatt a monitorhoz beállított fényerő lehet sok vagy kevés.

Előzmény:
O/O Creative Commons License 2010-12-20 23:13:39 2639

Ha az üzletben kalibrálták a monitoromat és adták hozzá az ICC profilt az jó lehet úgy, vagy kénytelen leszek kalibrálni mégegyszer?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!