|
|
|
|
 |
y3k
2010-12-21 10:29:28
|
2641
|
Digi csatlakozon, s ha nem piszkaltak a vga kontrol paneljet, valamint nem kavar be valoma gamma allitgato progi, akkor hordozhato a profil.
Kulso szinhomerseklet meg egy dolog, nem katonai kalibralast vegeznek az uzletekben. |
|
A hozzászólás:
 |
Mercutio_
2010-12-21 10:09:47
|
2640
|
Ha a saját gépedhez/videókártyádhoz kalibrálták és azóta nem változott akkor jó, ha egy másik videókártyához akkor már lehet eltérés, illetve az üzletbeli körülmények (környezeti fény ereje, iránya) is lehetett más emiatt a monitorhoz beállított fényerő lehet sok vagy kevés. |
|
Előzmény:
 |
O/O
2010-12-20 23:13:39
|
2639
|
Ha az üzletben kalibrálták a monitoromat és adták hozzá az ICC profilt az jó lehet úgy, vagy kénytelen leszek kalibrálni mégegyszer? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|