Keresés

Részletes keresés

Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-21 10:09:47 2640

Ha a saját gépedhez/videókártyádhoz kalibrálták és azóta nem változott akkor jó, ha egy másik videókártyához akkor már lehet eltérés, illetve az üzletbeli körülmények (környezeti fény ereje, iránya) is lehetett más emiatt a monitorhoz beállított fényerő lehet sok vagy kevés.

A hozzászólás:
O/O Creative Commons License 2010-12-20 23:13:39 2639

Ha az üzletben kalibrálták a monitoromat és adták hozzá az ICC profilt az jó lehet úgy, vagy kénytelen leszek kalibrálni mégegyszer?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!