Keresés

Részletes keresés

Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-20 23:03:12 2638

Kalibráció.

A hozzászólás:
r1 Creative Commons License 2010-12-20 22:18:39 2637

Az a baj, hogy a regi monitornak jobbak a szinei. Szinte ragyog ehhez kepest (mintha abban lenne a jobb panel). Arra szamitottam, hogy ezt is be tudom allitani valami hasonlora, de egyelore ellenall.

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2010-12-20 17:42:12 2636

És nem 25 kiló:D

Valamint, ha van fal a közelben néhány ezer ft-ért vehetsz fali rögzítőt, és a talpat elteheted dobozba, így még kevesebb helyet foglal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!