|
|
|
|
 |
Mercutio_
2010-12-20 23:03:12
|
2638
|
Kalibráció. |
|
A hozzászólás:
 |
r1
2010-12-20 22:18:39
|
2637
|
Az a baj, hogy a regi monitornak jobbak a szinei. Szinte ragyog ehhez kepest (mintha abban lenne a jobb panel). Arra szamitottam, hogy ezt is be tudom allitani valami hasonlora, de egyelore ellenall. |
|
Előzmény:
 |
Mercutio_
2010-12-20 17:42:12
|
2636
|
És nem 25 kiló:D
Valamint, ha van fal a közelben néhány ezer ft-ért vehetsz fali rögzítőt, és a talpat elteheted dobozba, így még kevesebb helyet foglal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|