|
|
|
|
 |
r1
2010-12-20 22:18:39
|
2637
|
Az a baj, hogy a regi monitornak jobbak a szinei. Szinte ragyog ehhez kepest (mintha abban lenne a jobb panel). Arra szamitottam, hogy ezt is be tudom allitani valami hasonlora, de egyelore ellenall. |
|
A hozzászólás:
 |
Mercutio_
2010-12-20 17:42:12
|
2636
|
És nem 25 kiló:D
Valamint, ha van fal a közelben néhány ezer ft-ért vehetsz fali rögzítőt, és a talpat elteheted dobozba, így még kevesebb helyet foglal. |
|
Előzmény:
 |
r1
2010-12-20 15:32:53
|
2635
|
Delelott jott meg a Dell u2311h, amit a 24"-os 1900x1200-as TN paneles monitorom helyett rendeltem. Azota itt probalgatom, gusztalom mindkettonek a kepit es hat..... - Szembol nezve pillanatnyilag nem latom semmivel jobbnak (sem fotonal, sem szovegnel, sem filmnel), pedig igyekszem. Oldalrol nezve valoban megmaradnak a szinek (csak sotetedik), mig a masik ugyan kevesbe sotetedk, de elmasznak a szinei. A regi raadasul kozelebb all a 3/2-es oldalaranyhoz, ami a fenykepek visszanezesenel nem hatrany. Pillanatnyilag annyi elonye latszik, hogy kecsesebb (bar az allvanya hatra erleg jol kiall, igy ugyanannyi helyet foglal), nem zug, kevesebb hot termel es portre modba lehet forditani.
Ha valtozik a velemenyem majd pontositok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|