|
|
|
|
 |
naki vagyok kerdojel
2011-01-04 20:21:53
|
716
|
Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy lehet-e olyan kapcsolót kapni, ami csak bizonyos ideig engedi át az áramot. Arra gondolok, mint pl. a panelházak lépcsőházában: felkapcsolom, s 5 perc múlva a lámpa lekapcsol.
Meglévő házamba szeretnék ilyet (ezzel csak arra akarok utalni, hogy az építkezésnek már régen vége), szóval olyasvalami kellene, amit a meglévő fali kapcsoló helyére lehet beszerelni.
Létezik ilyen? S ha igen, mi a neve?
Segítsetek!
Köszi. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|