|
|
|
|
 |
Blackneon
2010-12-17 21:10:18
|
2631
|
Köszönöm előre is a segítségedet, kiváncsi vagyok mi lehet a hiba. Nekem nem sikerült rájönnöm egyenlőre. Adalékként még annyi hogy Win7 64bit az op rendszer, hátha számít ez esetben. |
|
A hozzászólás:
 |
O/O
2010-12-17 19:20:44
|
2630
|
Blackneon, ha meghozta az enyémet a Jézuska, kipróbálom és megírom, hogy nálam mi újság a kártyaolvasóval. Bár remélem addig megoldódik a problémád! |
|
Előzmény:
 |
Blackneon
2010-12-14 14:17:17
|
2624
|
Sziasztok.
A következő problémában kérnék tőletek segítséget. Vásároltam egy DELL U2410-es monitort, és nem tudom müködésre bírni sehogy a kártyaolvasót benne. A hozzá adott kábelel össze kötöttem, meg is jelenik a TC-ben mint meghajtó, de rá kattíntva nincs ilyen meghajtó üzenetet kapok. Ha lehúzzom eltűnik a meghajtó, vissza dugva újra megjelenik, de ennek ellenére sem működik. Van ötlete valakinek mi lehet a hiba, esetleg mit nem csináltam megfelelően? Köszönöm előre is mindenki segítségét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|