Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kibo2 Creative Commons License 2010-12-17 15:19:48 22

A gazdasági válság előtt a legtöbb új lakás foglalóval már azelőtt elkelt, hogy nem hivatalosan beköltözhető lett volna. A műszaki átadás előtt már a lakók többsége ott lakik. Ez nem mohóság kérdése, hanem a megfelelő törvények kérdése. Bizonyos hibák nem láthatóak, csak évek múltán jönnek elő.

 

Ami a próbát illeti, milyen próbáról beszélsz pontosan? Ilyenről még nem hallottam.

Előzmény:
Dunit Creative Commons License 2010-12-16 19:16:25 18

 Az új lakás nem azonos a még el nem készült lakással.

 Tehát :  tervről, épülő, félig kész lakást csak naiv , mohó vagy bolond ember vesz !!

 Egy igazi vételnél elvben még a próba is benne lehet.

 Egy családtagom is,   ha nem is félkész , de olyan 80 % -ost akart venni. Mondtam - inkább bérelj itt lakást. Ha tényleg tetszik, ami egy féléves ott lakáskor csak kiderülhet (nem mindig ). OK. akkor vegyél ott.

 Így végül elállt a vételtől.

 

 Más : erkélyes lakást akart. Mondom : sétáljunk a környéken és ha látsz valakit az erkélyen tartózkodni egy  5 ezres üti a markod.

 Másfél órai séta után még semmit sem keresett - pedig szép idő volt  !!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!