|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kibo2
2010-12-17 15:19:48
|
22
|
A gazdasági válság előtt a legtöbb új lakás foglalóval már azelőtt elkelt, hogy nem hivatalosan beköltözhető lett volna. A műszaki átadás előtt már a lakók többsége ott lakik. Ez nem mohóság kérdése, hanem a megfelelő törvények kérdése. Bizonyos hibák nem láthatóak, csak évek múltán jönnek elő.
Ami a próbát illeti, milyen próbáról beszélsz pontosan? Ilyenről még nem hallottam. |
|
Előzmény:
 |
Dunit
2010-12-16 19:16:25
|
18
|
Az új lakás nem azonos a még el nem készült lakással.
Tehát : tervről, épülő, félig kész lakást csak naiv , mohó vagy bolond ember vesz !!
Egy igazi vételnél elvben még a próba is benne lehet.
Egy családtagom is, ha nem is félkész , de olyan 80 % -ost akart venni. Mondtam - inkább bérelj itt lakást. Ha tényleg tetszik, ami egy féléves ott lakáskor csak kiderülhet (nem mindig ). OK. akkor vegyél ott.
Így végül elállt a vételtől.
Más : erkélyes lakást akart. Mondom : sétáljunk a környéken és ha látsz valakit az erkélyen tartózkodni egy 5 ezres üti a markod.
Másfél órai séta után még semmit sem keresett - pedig szép idő volt !!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|