Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-12-17 15:04:50 21

Az tenyleg rossz, ha mar az elejen hozza kell nyulni, nem kerdes. De lennie akkor is kell, ha 10 evig semmi felujitas nem varhato.

Előzmény:
kibo2 Creative Commons License 2010-12-17 15:03:25 20

Igaz, ha te vagy az építtető, akkor más a helyzet. A felújjítási alapot illetően viszont nem mindegy, hogy a lakóknak az új lakások esetén már az első néhány évben hozzá kell nyúlniuk vagy sem. Kijavítva az épület megfelelő kivitelezését.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!