|
|
|
|
 |
yxc432
2010-12-16 23:04:41
|
428
|
"Ma rájöttem, hogy Démon és Julis (a kutyáim) agyilag nem komplettek."
Szikológusok szerint a kutyák a gazdájukhoz hasonlítanak... ;) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-12-16 20:16:50
|
426
|
Sziasztok!
Ma rájöttem, hogy Démon és Julis (a kutyáim) agyilag nem komplettek. Hazaértem melóból, két kis dilinyós jön örömködni és mind a kettő kicsit vizes - Démonnak még a feje búbja is. Pici gyanakvás, hogy mitől, de mivel ugye hó van mindenhol, nem nagyon foglalkoztam a dologgal. Aztán pár perc múlva megyek ki a teraszra kávézni, rápillantok a tóra és azt hittem rosszul látok! A tó jegén a hóban mindkét kutya lábnyoma gazdagon, kb. 30-40 centis (kb. 3 centi vastag) jégdarabok a széleken, plusz két helyen beszakadva a jég. Hát az én lökött kutyáim bementek a sziklakertnél lévő kis kerítés nélküli részen (azonnal elkerítettük a hiányzó szakaszt is) a jégre és természetesen mind a kettő alatt beszakadt. Persze ez valószínűleg őket a legkevésbé sem zavarta, ha aztán még ahhoz is volt kedvük, hogy kiszedjék a jégdarabokat a vízből és egy helyre hordják őket :-) Monyuk azon kicsit csodálkoztam, hogy mínusz 2-3 fokban mitől száradtak meg szinte teljesen. Julis közben úgy gondolta, hogy gyorsan megmutatja, hogy van még mit összeszedni és újra bement a jégre. Hát asszem életemben nem üvöltöttem még kutyára akkorát - fülét farkát behúzva, laposkúszásban jött kifelé és lekushadt elém. Természetesen megjelent az "ügyvéd úr" is aki kellő mennyiségű pacsival és puszival próbálta megoldani a helyzetet. Persze nem bántottam egyiket sem (Démon a műsorral azonnal levett a lábamről - hihi), de elmagyaráztam nekik, hogy ha még egyszer meglátom őket a kerítésen belül, akkor össze-vissza lesz rugdalva a fenekük! A kis lükék remélem megértették, mert akárhogy is nézzük ez végződhetett volna másképp is... Ma alaposan megdolgoztatták a védőangyalaikat :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|