Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-12-16 19:36:54 19

Azert az erkely nem csak a kiulesre jo... ingyen huto telen, ruhateregetes az ev legnagyobb reszeben, es ha delre nezo ablak elott van, akkor termeszetes arnyekolas nyaron az erkely nelkulihez kepest.

Előzmény:
Dunit Creative Commons License 2010-12-16 19:16:25 18

 Az új lakás nem azonos a még el nem készült lakással.

 Tehát :  tervről, épülő, félig kész lakást csak naiv , mohó vagy bolond ember vesz !!

 Egy igazi vételnél elvben még a próba is benne lehet.

 Egy családtagom is,   ha nem is félkész , de olyan 80 % -ost akart venni. Mondtam - inkább bérelj itt lakást. Ha tényleg tetszik, ami egy féléves ott lakáskor csak kiderülhet (nem mindig ). OK. akkor vegyél ott.

 Így végül elállt a vételtől.

 

 Más : erkélyes lakást akart. Mondom : sétáljunk a környéken és ha látsz valakit az erkélyen tartózkodni egy  5 ezres üti a markod.

 Másfél órai séta után még semmit sem keresett - pedig szép idő volt  !!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!