|
|
|
|
 |
Blackneon
2010-12-14 22:48:31
|
2628
|
| Sanya, ha a rejtély továbbra is fenn áll, egye fene áll az alku :) |
|
A hozzászólás:
 |
Sanya_67
2010-12-14 20:05:19
|
2626
|
Ki kell dobni azt a monitort, küldök cserélbe egy Sandisk kártyaolvasót, megegyeztünk??? |
|
Előzmény:
 |
Blackneon
2010-12-14 14:17:17
|
2624
|
Sziasztok.
A következő problémában kérnék tőletek segítséget. Vásároltam egy DELL U2410-es monitort, és nem tudom müködésre bírni sehogy a kártyaolvasót benne. A hozzá adott kábelel össze kötöttem, meg is jelenik a TC-ben mint meghajtó, de rá kattíntva nincs ilyen meghajtó üzenetet kapok. Ha lehúzzom eltűnik a meghajtó, vissza dugva újra megjelenik, de ennek ellenére sem működik. Van ötlete valakinek mi lehet a hiba, esetleg mit nem csináltam megfelelően? Köszönöm előre is mindenki segítségét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|