Keresés

Részletes keresés

Blackneon Creative Commons License 2010-12-14 22:48:31 2628
Sanya, ha a rejtély továbbra is fenn áll, egye fene áll az alku :)
A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2010-12-14 20:05:19 2626

Ki kell dobni azt a monitort, küldök cserélbe egy Sandisk kártyaolvasót, megegyeztünk???

Előzmény:
Blackneon Creative Commons License 2010-12-14 14:17:17 2624

Sziasztok.

 

A következő problémában kérnék tőletek segítséget. Vásároltam egy DELL U2410-es monitort, és nem tudom müködésre bírni sehogy a kártyaolvasót benne. A hozzá adott kábelel össze kötöttem, meg is jelenik a TC-ben mint meghajtó, de rá kattíntva nincs ilyen meghajtó üzenetet kapok. Ha lehúzzom eltűnik a meghajtó, vissza dugva újra megjelenik, de ennek ellenére sem működik. Van ötlete valakinek mi lehet a hiba, esetleg mit nem csináltam megfelelően? Köszönöm előre is mindenki segítségét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!