Keresés

Részletes keresés

Blackneon Creative Commons License 2010-12-14 22:44:54 2627
Próbáltam több kártyával is, eredmény ugyan az. Üres kártyánál is fel kellene jönnie lehetőségeknek, tulajdonságok formázás stb. De ez esetben még ez sem működik. Külső olvasót használok én is, na de ha már van benne működjön legalább. Nem beszélve róla hogy most már érdekel miért is nem jó :)
A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2010-12-14 19:29:11 2625

Öööö... olvasnivalója van? (kártya is van benne? Próbáltad több kártyával is is?)

Előzmény:
Blackneon Creative Commons License 2010-12-14 14:17:17 2624

Sziasztok.

 

A következő problémában kérnék tőletek segítséget. Vásároltam egy DELL U2410-es monitort, és nem tudom müködésre bírni sehogy a kártyaolvasót benne. A hozzá adott kábelel össze kötöttem, meg is jelenik a TC-ben mint meghajtó, de rá kattíntva nincs ilyen meghajtó üzenetet kapok. Ha lehúzzom eltűnik a meghajtó, vissza dugva újra megjelenik, de ennek ellenére sem működik. Van ötlete valakinek mi lehet a hiba, esetleg mit nem csináltam megfelelően? Köszönöm előre is mindenki segítségét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!