Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NewScarlett Creative Commons License 2010-12-14 13:37:16 346

Ja, meg van egy olyasféle "szabály", hogy lehetőség szerint madarat NE etessünk madárral! Már csak a potenciális betegségek miatt ne. Szóval talán inkább emlős, döglött birka, kutya, disznó............ Vagy hal, de az már sasos téma...............

Előzmény:
jmmakk Creative Commons License 2010-12-14 12:57:42 344

Nm.

Tapasztalat: a csirke far-hát viszonylag kicsi, és gyorsan elfogy. Főleg a szarkák miatt, mert ők szoktak elsőre jönni.

Én pulyka far-hátat használtam, mondjuk azt kicsit nehezebb beszerezni, viszont sokáig elbíbelődnek vele.

Vagy több darab kell a csirke far-hátból.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!