Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010-12-14 23:38:08 423

Az a baj, hogy jelenleg csak egy dolog tartja rajtam.;)

A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-12-14 10:47:28 421

Basszus, tényleg kihagytam az r betűt! Már írni sem tudok...

Legalább jól áll majd a fürdőnaci nyáron :-)

Előzmény:
yxc432 Creative Commons License 2010-12-14 03:07:04 420

reszortja. azaz: feladata. ;)

 

Ezek szerint már azt is eleszik előlem... kárcsú leszek tavaszra, az biztos, bár már most is felezni kell a nadrágomat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!