|
|
|
|
 |
yxc432
2010-12-14 23:37:10
|
422
|
Fekete István: Téli berek - amíg ki nem olvastad, ne is írj többet.;) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-12-13 19:44:31
|
419
|
Jaj, elfelejtettem megírni a szombati kalandomat: Esett a hó, kb. 4-5 cm. Arra gondoltam, hogy ellapátolom a havat a tóról is. Na nem kellett volna. Sejthetitek, hogy az lett a vége, hogy beszakadt alattam a jég. Szerencsére épp a szélén voltam és ott csak kb. 30 centis a víz, de azért jót röhögtem magamon, hogy ilyen is csak velem történhet és még jó, hogy nem beljebb a mélyebb résznél totyorásztam :-))) Én barom azt hittem, hogy a 3 centis jég kibírja a súlyomat. A hal a tortán, hogy másnap az összes hó elolvadt :-) Monyuk azt végképp nem értem, hogy miért zavart a hó a tavon, mert a tó elejébe be van rakva egy csobogó amitől az első 2 méter egyáltalán nincs befagyva, így bőven van nekik levegő és fény is... Nem hiába no: időnként agyilag is totál szőke vagyok:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|