|
|
|
|
 |
yxc432
2010-12-14 03:07:04
|
420
|
reszortja. azaz: feladata. ;)
Ezek szerint már azt is eleszik előlem... kárcsú leszek tavaszra, az biztos, bár már most is felezni kell a nadrágomat... |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-12-13 19:29:38
|
418
|
Szia!
:-)))) Az a kutyáim reszotja :-) A kertben szinte minden fának lerágták a kérgét - a fenyő a kedvencük - úgyhogy PVC csövet kellett raknunk rájuk. Nem, nem a kutyákra :-)) Voltak olyan fáink is amit nemes egyszerűséggel kettéharaptak.
A kép hátterében látható az egyik ilyen "csöves-fánk" :

|
|
Előzmény:
 |
yxc432
2010-12-07 09:51:10
|
417
|
Látom sanyarú sorsomat, tavaszig kell rágnom a fenyőfák kérgét..;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|