Keresés

Részletes keresés

Alphatomi Creative Commons License 2010-12-12 19:23:25 134

Ez a NEX-es vagy valami más adapter?

Remélem jó lesz.... úgy örültem, hogy minden van 1 helyen.

A hozzászólás:
sefotos Creative Commons License 2010-12-12 19:09:09 132

Garfieldka ajánlotta, de nekem az adaptere nem tetszett, nem volt precíz a méret.

Előzmény:
Alphatomi Creative Commons License 2010-12-12 17:47:45 129

jiakgong DIGITAL nevűtől szabad? Vannak tapasztalatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!